RSS
środa, 20 sierpnia 2014

Czasem muszę wyruszyć z moim laptopem na spotkanie z klientem i też zdarza się tak, że taka delegacja wymaga noclegu w innym mieście. Nie lubię ze sobą nosić zbyt wiele rzeczy a tym bardziej kilku toreb, albo plecak+torba, itp. :)

Dlatego zacząłem poszukiwania funkcjonalnych, pojemnych i jednocześnie podobających mi się toreb z miejscem na laptopa. Ewentualnie może to być plecak.

Stwierdziłem, że takie rozwiązanie będzie optymalne. A poniżej kilka z których wybiorę 1 :)

 

plecak

źródło: http://www.sklep.vipcollection.pl/

 

torba niedroga

Źródło: https://sklep.bigstar.pl/

 

torba wittchen

Źródło: https://www.sklep.wittchen.com/

14:23, techjacek
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 maja 2014

Tak proszę państwa - jestem samodzielny. Mam programy i umiem je obsługiwać. Nie potrzebuję już pani księgowej, ani żony co wystawi fakturę. Teraz za to mam mnóstwo czasu zaoszczędzonego, a żonkę to nawet na wystawną kolację chyba zabiorę. Bo mogę!

Bo mi reset pozwolił - taki niedrogi, a sprytny programik, polecić go mogę z czystym sumieniem i szerokim uśmiechem - bo wiem że dobrze robię, że się sprawdzi, że w firmie się przyda.

Te dwa są u nas, a kolejne dwa tak jakby w drodze :)

http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/specyfikacja/biura-rachunkowe http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury

15:59, techjacek
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 maja 2013

Jako dzieciak uwielbiałem grać w tetris. Szczerze mówiąc nie wiem gdzie grało większość z Was w tą gierkę, bo przypuszcza, że na jakiejś archaicznej konsoli (pegasus) czy może minigrach popularnych ładnych parę lat temu. A ja Wam powiem, że grałem na telewizorze firmy LG :D Była tam opcja gry i był tam właśnie tetris, super sprawa.

niedziela, 12 maja 2013
iPhone 5 w podstawowej, seryjnej wersji dla wielu z nas wydaje się być, a raczej jest bardzo dużym wydatkiem (iPhone 5 z 16GB pamięci kosztuje około 2500 złotych, a z 32 GB około 3000 złotych). To dość drogi zabawka, a gadżetem nieprawdopodobnie drogim można nazwać iPhone 5 Black Diamond.